addJūsu piezīmecreate
Priekšmeta apraksts
Aplēses:
217 EUR
LITERATURA NUMIZMATYCZNA, Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher Nachf. „Münzen- und Medaillensammlung eines Bayrischen Aristokraten” 1. Mai 1911, München. Stron 132, pozycji 2141, tablic 20. Aukcja zbioru różnych monet i medali, w tym polskich od czasów Zygmunta Augusta do końca XVIII w., np. rzadkie donatywy i monety Śląska. Oprawa introligatorska z zachowanymi oryginalnymi broszurowymi okładkami. Stan bardzo dobry. Katalog trudno dostępny.
EtiķetesBETA
Etiķetes piešķir mākslīgais intelekts, pamatojoties uz atpazīto attēla kontekstu. Algoritms nepārtraukti mācās, un mēs darām visu iespējamo, lai laika gaitā rezultāti būtu precīzāki.