wymiar teki: 32 x 32 cm, Teodor Durski (1976) Under the Pink (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm,
Oskar Gorzkiewicz (1988) Łódź (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta (16/30), 23.7x20 cm,
Natalia A. Kalisz (1988) Hessa się boi (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 25.5x23.6 cm,
Roksana Kularska-Król (1982) Królowe w ogrodzie (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm,
Karolina Matyjaszkowicz (1980) Dziwożonki (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm,
Magdalena Połacik (1980) Popisy Georginy (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 23x23.5 cm,
Paulina Zalewska (1981) Mazurskie Kenosis (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta, akwatinta barwna (16/30), 24x24 cm
Nesen skatītās
Piesakies, lai redzētu lotu sarakstu
Iecienītākie