UNC
addJūsu piezīmecreate
Priekšmeta apraksts
Pakāpe: UNC
Aplēses:
192 EUR
LITERATURA NUMIZMATYCZNA, Otto Helbing - Auktions-Catalog: Verschidene Münzsammlungen, Die Sammlung eines polnischen Grafen und die Sammlung des Herrn Julius Meese in Hannover; München 23.03.1896. 3176 poz. na 152 str. Aukcja monet pochodzących z różnych zbiorów, w tym polskich od Zygmunta Starego do XIX w. Współczesna twarda oprawa z zachowanymi wewnątrz oryginalnymi kartonowymi okładkami. Bardzo rzadki. Pierwszy raz na aukcji w Polsce. CNCE str. 281
EtiķetesBETA
Etiķetes piešķir mākslīgais intelekts, pamatojoties uz atpazīto attēla kontekstu. Algoritms nepārtraukti mācās, un mēs darām visu iespējamo, lai laika gaitā rezultāti būtu precīzāki.