addJūsu piezīmecreate
Priekšmeta apraksts
Aplēses:
162 EUR
KATALOGI AUKCYJNE, Katalog aukcyjny Otto Helbing „Münzen und Medaillen verschiedener Länder des Mittelalters und der Neuzeit” München, 20. März 1899. Stron 98, pozycji 2631. Aukcja monet i medali, w tym polskich od czasów Zygmunta Starego do XIX w. oraz śląskich. Oprawa introligatorska z zachowaniem oryginalnych broszurowych okładek, podklejonych na krawędziach. Stan dobry. Pierwszy raz w Polsce.
EtiķetesBETA
Etiķetes piešķir mākslīgais intelekts, pamatojoties uz atpazīto attēla kontekstu. Algoritms nepārtraukti mācās, un mēs darām visu iespējamo, lai laika gaitā rezultāti būtu precīzāki.