Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
addJūsu piezīmecreate
Priekšmeta apraksts
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
EtiķetesBETA
Etiķetes piešķir mākslīgais intelekts, pamatojoties uz atpazīto attēla kontekstu. Algoritms nepārtraukti mācās, un mēs darām visu iespējamo, lai laika gaitā rezultāti būtu precīzāki.