addJūsu piezīmecreate
Priekšmeta apraksts
Aplēses:
93 EUR
LITERATURA NUMIZMATYCZNA, Leo Hamburger Frankfurt a.M; Auktionskatalog 94- Sammlung Chomiński 9, Mai 1932, (Kolekcja W. Chomińskiego); Zbiór monet polskich od XI wieku, do XIX (szczególnie bogata i ciekawa kolekcja monet polskich królów od Zygmunta I Starego do Stanisława Augusta Poniatowskiego); format ok. A4, 26 stron (712 pozycji), 7 tablic z ilustracjami, oprawa kartonowa, katalog w dobrym stanie zachowania
EtiķetesBETA
Etiķetes piešķir mākslīgais intelekts, pamatojoties uz atpazīto attēla kontekstu. Algoritms nepārtraukti mācās, un mēs darām visu iespējamo, lai laika gaitā rezultāti būtu precīzāki.