WCN, Katalog aukcji nr 50, Podobna jest moneta nasza do urodnej panny
Katalog jubileuszowej 50 aukcji Warszawskiego Centrum Numizmatycznego zawierający wstęp napisany przez Borysa Paszkiewicza ,, Podobna jest moneta nasza do urodnej panny'' - mała historia pieniądza polskiego.
Stan zachowania: drukarski
Ilość stron: 233
Oprawa: twarda